Sobre nosotros – o nas

TomateVerde ( el nombre de nuestra empresa es Iberdom -Anders Emich), tiene sus raíces en Suecia, donde en 1986  fue constituida como empresa mayorista en el sector de la alimentación. Desde el año 1991 actuamos en Barcelona como empresa de servicios, también dentro del sector de la alimentación.

Ofrecemos a nuestros clientes los mejores productos alimenticios fabricados en España. Provienen de diferentes regiones de la Península Ibérica y son seleccionados por nosotros.

Nos gusta la comida rica y de buena calidad. Esto no significa que tiene que ser cara, pero sí significa que ya con nuestra edad tenemos que vigilar la cantidad en cada plato. Esto duele y qué pena que no podemos comer todo en las cantidades correspondientes al calidad!.

 

TomateVerde (administracyjna nazwa firmy to Iberdom – Anders Emich). Rok załżenia fifmy 1986 na terenie Szwecji i od 1991 na terenie Hiszpanii .

Prowadziliśmy działalność hurtowniczą, dystrybucyjną i detaliczną, łącznie ze sklepem on-lineNaszymi naturalnymi rynkami są Szwecja, Hiszpania i Polska gdzie od 3 lat prodadzimy działalność dystrybucyjną
Wszystkie oferowane przez nas produkty są wybierane bardzo starannie przez nas mając na uwadze w pierwszej kolejności jakość kazdego z produktów. Cena jest oczywiscie bardzo ważna ale po tylu latach działalności mamy odpowiednie kontakty, doświadczenie i wyrobiony smak. Tak więc cena jest adekwatna do jakości i zawsze powtarzamy, że «Prawdziwa jakość nie jest droga»

W zakładce o oliwach znajdziecie Państwo najepsze z możliwych oliwy, w zakładce z wędlinami i szynkami znajdziecie najwyższej klasy wędliny i szynki jakie ożna kupić w Hiszpanii. Tak możemy opisywać wszyskie produkty, które oferujemy. Wydaje się być znacznie prostrze spróbować każde z nich i ocenić smak. Mamy nadzieję, że tak jak my będziecie Państwo usatysfakcjonowani.

W bardzo niedalekiej przyszłości zaczniemy zapraszac do wspólnego próbowania wspólnie przygotowywanych potraw w naszym lokalu w czasie «Warszatów Hiszpańskiej Kuchni».

  • Ewa
    Ewa Nuestra jefa de economia
  • Carmen Maldonado Jimenez
    Carmen Maldonado Jimenez Jefe de oficina
  • Anders Emich
    Anders Emich Gerente

Te

esperamos

llama o maila

Contacta con nosotros ante cualquier duda o pregunta que se les plantee.

Prosimy o kontakt mailowy jeśli macie Państwo jakieś wątpliwości czy pytania.

que nos

dlaczego

diferencia de otros

jesteśmy inni

Podemos escribir muy larga lista de que nos diferencia de otros. Lo mas importante que somos serios, responsables de que nos otorgamos y simpáticos.

Można by długo opowiadać o tym dlaczego jesteśmy inni. Dbamy o to aby nie wpaść w rutynę. Dbamy o to aby nasz klient był zadowolony i będąc poważnymi spełniamy ich oczekiwania a dla nas jest to gwarancja sukcesu.

Siempre hay una solucion

____________________

 

Zawsze znajdziemy rozwiazanie

Ayudamos a nuestros clientes encontrar la mejor solución para cada problema. No hay iguales problemas ni clientes …
Oferujemy najlepsze rozwiązanie każdego problemu. Nie ma dwóch takich samych klientów a więc proponujemy rózne rozwiązania.

Satisfecho cliente.

____________

 

Zadowolony klient.

Buen trabajo y materia prima da buen resultado. Buen resultado da satisfacción a nosotros y al cliente.
Dobry surowiec i dobra praca da dobry rezultat.

Innovación es lo nuestro

___________________

 

Rozwój to nasz cel

Nos gusta emplear nuevos productos y nuevas recetas pero no nos llevamos por no confirmadas opiniones ni ideas.
Lubimy używać nowych surowców i nowych recept. Lubimy jednak dobrze sprawdzić rezultat zanim zoferujemy.

Start typing and press Enter to search